اطلاعات کاربری

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی "هوم پک" و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
خرید کالا از فروشگاه اینترنتی "هوم پک" بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد. فروشگاه اینترنتی "هوم پک" واسطه ای جهت ارائه محصولات شرکت‌های تولید‌کننده، واردکننده یا توزیع‌کننده به مشتریان و همچنین سرویس های آنلاین اینترنتی است. قیمت کالاهای ارائه شده در فروشگاه اینترنتی "هوم پک"، همگی توسط تامین‌کنندگان و با هماهنگی شرکت تعیین می‌گردد. اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی "هوم پک" از منابع زیر تامین می‌شود:
1- اطلاعاتی که توسط تامین کننده کالا ارائه می‌شوند.
2- اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر خارجی ترجمه می‌شوند.
فروشگاه اینترنتی "هوم پک" به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند. كاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی "هوم پک" مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند. خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت . فروش و تحویل سفارش مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه اینترنتی"هوم پک"درج شده و فروشگاه اینترنتی "هوم پک" به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. در صورتي كه تامين كننده و صاحب برند به دلايلي خارج از اراده و اختيار خود، توان تحويل كالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفين درباره يك موعد جديد به توافق نرسند، خريدار حق دارد بدون هيچگونه هزينه اي سفارش را فسخ نمايد. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود